Банер
Банер
Loading...

У Вінницькому медзакладі завдяки конкуренції у ProZorro зекономили 63 тис. грн

  Аналітики сумської ОГО «Клуб» Шанс» дослідили, як проводиться закупівля вінницьких закладів охорони здоров’я у системі ProZorro.

Особливу увагу фахівці з моніторингу зосередили на допорогових закупівлях, загальна запланована сума яких не перевищує 200 тис. грн для товарів і послуг. На участь у допорогах Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання "Фтизіатрія" подали 19 пропозицій.


Аналітики зауважують, що частіше замовники відміняють торги по причині відсутності конкуренції. Тобто, такі випадки у закупівлях є досить рідкими, адже в середньому по Україні у одному тендері беруть участь 2 учасники.

Медзаклад придбав принтери на 40% дешевше. Загальна економія бюджетних коштів – 63 тис. грн.

Занадто часто замовники відміняють торги по причині відсутності конкуренції, а деякі зовсім не проводять допорогові закупівлі, мотивуючи це тим, що не буде недостатньої кількості учасників, — відмітила аналітик СОГО «Клуб «Шанс» Аліна Бойко.

Аналітики слідкують за раціональним використанням коштів у системі охорони здоров’я під час планування і проведення закупівель у системі ProZorro.

Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації» у рамках проекту «Стійкі рішення надання допомоги ВІЛ-інфікованим на базі спільнот», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative).      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер