Банер
Банер
Loading...

За 8 місяців податкова служба Вінниччини опрацювала 174 запити на публічну інформацію

   У січні-серпні 2019 до Головного управління ДПС у Вінницькій області надійшло 174 запити на отримання публічної інформації.   З них 141 або 81,0% запитів було отримано від фізичних осіб, 18 запитів або 10,3% – від юридичних осіб. Від представників ЗМІ було отримано 3 запити або 1,7%. Крім того, органи виконавчої влади спрямували до фіскальної служби, як до розпорядника інформації, 12 запитів або 6,9%.

Серед іншого запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо  реєстраційних даних платників податків, діяльності підприємств та відомостей про третіх осіб.

За результатами розгляду 156 запитів, або 89,7 від загальної кількості, задоволено. Разом із тим, відповідно до статті 22 Закону України „Про доступ до публічної інформації”,  відмовлено у задоволенні 16 запитувачам. Ще 2 запити на інформацію спрямовано до інших органів виконавчої влади– розпорядників інформації

Нагадаємо, що згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян”. Також запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер