Банер
Банер
Loading...

«Громада своїми руками» набирає обертів: завдяки конкурсу в Ладижині провели Міжнародний фестиваль дерев’яної скульптури

У Ладижині відбувся Міжнародний фестиваль дерев’яної скульптури «Ладижинський гай – 2019». Захід організувала місцева влада, а втілили його в життя завдяки конкурсу «Громада своїми руками» за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Фестиваль став першим проектом конкурсу, який реалізували саме в такому форматі.

Фестиваль стартував 23 вересня і тривав тиждень. Майстри з України, Литви та Білорусі перетворювали дерев’яні брили на фігури помпезних левів, орлів та людей. Кожна по три метри заввишки. Скульптури унікальні. Подібних в Україні ще не створювали. І тепер вони прикрашатимуть дендропарк у  центрі міста Ладижина.

«Всі присутні на фестивалі мали змогу побачити на власні очі та відчути справжнє таїнство народження образу в скульптурі. Щодо наших майстрів, то хочу сказати, що це - творчість, помножена на витривалість», - розповіла одна з організаторів заходу Інна Березіна.

Окрім фестивалю дерев’яної скульптури в центральному парку Ладижина проходили найрізноманітніші розважальні та творчі заходи.

"В Ладижині ми намагаємося створити найліпші умови для розвитку та дозвілля містян. І все це нам вдається завдяки співпраці з бізнесом та громадою. ДТЕК наш давній партнер. Серед найулюбленіших проектів програми соціального партнерства - "Громада своїми руками". Оскільки те, що створюється в такому тісному тандемі та у співпраці - цінується набагато більше ніж те, що дістається без зайвих зусиль», -  розповів мер Ладижина Валерій Коломєйцев.

Конкурс «Громада своїми руками» стартував в Україні 7 років тому і вже охопив понад півсотні населених пунктів. Реалізація проекту у форматі міжнародного фестивалю скульптури "Ладижинський гай" - один з перших кроків виходу проекту на національний і навіть міжнародний рівні.

"Ми хочемо, щоб міста, де працює компанія, стали комфортними для життя. Щоб досягти цієї мети, ДТЕК застосовує системний підхід до реалізації регіональних програм розвитку і залучає до активної участі всі зацікавлені сторони, - прокоментував Вадим Галицький, радник з питань регіональної політики ДТЕК Енерго. - Очевидно і те, що життя в містах може покращитися тільки за умови тісної співпраці бізнесу, місцевих органів влади, і, безумовно, за активної участі жителів».

Конкурс «Громада своїми руками» стартував у Ладижині у 2013 році. За цей час було реалізовано 79 проектів на загальну суму 2,4 млн грн. У 2019 році в конкурсі перемогли вісім проектів міні-грантів. Фестиваль «Ладижинський гай -2019» у новому форматі – це реалізація великого гранту конкурсу. Інвестиції в реалізацію проекту цьогоріч складають біля 1,1 млн гривень.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер