Банер
Банер
Loading...

Увага! Для сплати податків та єдиного внеску з 1 жовтня діють нові рахунки за стандартом IBAN

   Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

  Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року, змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

 Також звертаємо увагу,  що відповідно змінилися і рахунки для зарахування Єдиного соціального внеску.  Нові рахунки  відкриті на ім’я Головного управління ДПС у  Вінницькій області  та у розрізі управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів ГУ ДПС.

 Крім того,  повідомляємо, що рахунки 3719, відкриті на ім’я Головного управління ДФС 01.10.2019 закриті. Кошти, що надійдуть на рахунки, відкриті на ім’я органів ДФС, будуть повернуті платникам.

 Нові реквізити рахунків  для сплати податків та єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Вінницькій області» офіційного веб-порталу Державної податкової служби у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://vin.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер