Банер
Банер
Loading...

Тільки у вересні податкова служба Вінниччини надала 17,7 тисяч адміністративних послуг

   Протягом вересня 2019 року Головним управлінням ДПС у Вінницькій області та його територіальними органами було надано 17,7 тисяч адміністративних послуг.

  Найчастіше запитуваною, залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у вересні 2019 року надано 7,2 тис. таких послуг.

  Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг всього у вересні 2019 року надано 1,7 тис. та 1,2 тис. відповідно.

  Нагадаємо, що нині на Вінниччині функціонують 24 Центри обслуговування платників, де від фахівців податкової служби регіону можна отримати консультаційні, інформаційні та адміністративні сервіси і послуги.  З їхнім місцем розташування та графіком роботи, можна дізнатись за гіперпосиланням https://vin.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/. Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер