Банер
Банер
Loading...

Вереснева торгівля та ліцензування підакцизних товарів поповнила місцеву казну більш ніж 20 мільйонами гривень

  За даними управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Вінницькій області  у вересні 2019 року за ліцензування та торгівлю підакцизними товарами до місцевого бюджету було спрямовано понад 20 мільйонів гривень.

  Так, надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі склали 18 млн 255,6 тис.грн. При цьому доведену розрахункову базу виконано на 129,2 %.

  Щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, то до місцевого бюджету у вересні 2019 року, при доведеній розрахунковій базі 1 млн 700,0 тис. грн, надійшло коштів в сумі 1 млн 879,9 тис. грн або 110,6 %.

  Додамо, що зараз на території Вінницької області та міста Вінниці діє 7520 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. У вересні 2019 року видано 595 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, зокрема алкогольними напоями – 319,  тютюновими виробами - 276. Разом із тим,  за цей же час за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 52  ліцензій,  а дію 171 – анульовано.

   Сектор  комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер