Банер
Банер
Loading...

Право на податкову знижку слід використати по 31 грудня 2019 року

Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області   інформує громадян, що дані про понесені витрати, які дають право на  отримання податкової знижки, відповідно до норм Податкового кодексу України, відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів, робіт чи послуг у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, отриманого у вигляді заробітної плати.

Щоб скористатися податковою знижкою за результатами 2018 необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем реєстрації по 31 грудня 2019 року (включно) в один із наведених способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Звертаємо увагу, що право на нарахування податкової знижки має використатись платником податку до кінця року, наступного за звітним, оскільки на наступний податковий рік таке право не переноситься.

Крім того, нагадуємо, що платники податків – фізичні особи можуть заповнити та подати декларацію за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника», який функціонує на офіційному вебпорталі ДПС України.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер