Банер
Банер
Loading...

Життя продовжується… у фотографіях

  Фотовиставка-пам’ять Віктора Смілянського, проводитиметься з 6 по 20 листопада 2019 року, вхід вільний.

   6 листопада 2019 року о 18:00 годині в Молодіжному центрі «Квадрат» м.Вінниця, вул. Театральна, 15, відбудеться відкриття фотовиставки-пам'яті, присвяченої 85-річному ювілею члена Національної спілки фотохудожників України, одного із організаторів та керівників Вінницького народного клубу фотомистецтва «Обрій» вінничанина Віктора Петровича Смілянського.

   Фотовиставка організована дружиною, донькою та онуками митця. 

 Захід відбудеться за сприянням Молодіжного центру «Квадрат», Вінницького народного клубу фотомистецтва  «Обрій», Вінницької міської ради та кав’ярні «Трапезарія».

 На долю митця випало немало випробувань. Він зазнав поневірянь і голод під час Великої Вітчизняної війни. Поряд із цим, його життя було сповнене різноманітними подіями та незабутніми враженнями. Будучи військовим льотчиком, побачив різні країни. Виховав двох доньок у щасливому шлюбі разом із своєю незмінною супутницею та помічницею Смілянською Неллі Василівною. Передав свій життєвий досвід трьом онукам і радів появі на світ чотирьох маленьких правнуків.

 Любов до фотографії та всього прекрасного проніс через усе життя. Його пильний, вдумливий погляд, тонкий гумор пам’ятають усі, хто був знайомий із Смілянським Віктором Петровичем.

 Виставка включатиме три частини - все з приватної колекції родини Смілянських та Сербиновських. Вінничани вперше зможуть побачити унікальні світлини міста, роздивитись елементи архітектури та побуту минулого століття. Не менш цікавими будуть широкоформатні портретні та родинні фото самих вінничан 60-90-х років, виготовлені особисто митцем у лабораторії за унікальними технологіями. Родзинкою стануть художні фото, на яких зображено найгарніших жінок нашого міста.

 Для того, щоб кожен відвідувач зміг відчути себе фотографом того часу, в прозорій кімнаті холу буде встановлено фотолабораторію минулого століття. Кожен елемент лабораторії є антикварним та унікальним експонатом з особистої колекції Віктора Смілянського.

 На відкритті виставки родина Віктора Смілянського продемонструє відеодобірку робіт видатного фотографа та через документальну хроніку відкриє завісу у цікавий світ фотомистецтва на Вінниччині. До заходу долучаться відомі вінничани, зокрема знані у всьому світі фотохудожники, а також Назарій Давидовський та його хор «Соломія». Відкриття буде наповнено художніми виступами, цікавими історіями з життя Віктора Смілянського та фотоклубу «Обрій».

 Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фотовиставку-пам’ять «Життя продовжується… у фотографіях».

 Телефони  для довідок: 097 68 421 68099 130 34 22.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер