Банер
Банер
Loading...

Проти минулорічного бюджетні платежі Вінниччини зросли на 2,4 млрд грн

  За інформацією управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області впродовж січня-жовтня 2019 року до бюджетів усіх рівнів платники Вінниччини перерахували понад 13 мільярдів 399 мільйонів 462,0 тисячі гривень податків, зборів та інших платежів.   Ця рекордна для регіону цифра на більш ніж 2 мільярда 411,2 мільйонів гривень перевищує минулорічні надходження.

Із загальної суми, перерахованої до бюджетів, переважну більшість коштів, а саме 7 мільярдів 419 мільйонів 375,0 тисяч гривень отримали місцеві громади. До державного бюджету за 10 звітних місяців було спрямовано 5 мільярдів 980 мільйонів 87,0 тисяч гривень.

Відтак, завдяки свідомому ставленню бізнесу та громадян області до перерахування податкових надходжень, зверх прогнозовані показники до місцевих бюджетів було сплачено майже 515,1 мільйонів гривень, до держбюджету – близько 210,6 мільйонів гривень. У той же час, проти аналогічного періоду минулого року, доходи бюджетів місцевих громад зросли на 18,8 відсотків або більш ніж на 1 мільярд 171,5 мільйонів гривень, а платежі до держбюджету – на 26,2 відсотка або на 1 мільярд 235,7 мільйонів гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер