Банер
Банер
Loading...

Закупівлі закладів та департаментів освіти Вінницької області

Освітні заклади Вінничини за півтора місяці навчального року (вересень-жовтень) оголосили 997 закупівель загальною очікуваною вартістю 158,6 млн. грн. У звітному періоді успішно завершилися 595 закупівель.

Лише у 12 випадках предметом закупівель стали лікарські засоби та вироби медичного призначення вартістю у 113 тис. грн. Водночас 11 із 12 таких закупівель оголошені за конкурентними процедурами закупівель, що принесло заощадження бюджетних коштів у розмірі 7,4% від очікуваної вартості. У чотирьох випадках торги не відбулись взагалі, оскільки були відсутні пропозиції від учасників.

Усі медичні закупівлі, оголошені закладами освіти області, є допороговими. Ці дані свідчать про зацікавленість у заощадженні бюджетних коштів, оскільки проведення торгів у цьому випадку -  власна ініціатива замовників та використовується як альтернатива укладення прямого контракту.

Моніторинг закупівель закладів та департаментів освіти Вінницької області здійснювала представниця ГО «Інститут аналітики та адвокації» Олена Дмитренко.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер