Банер
Банер
Loading...

Упродовж року господарникам Вінниччини повернули 680,2 млн грн. ПДВ

  Упродовж січня-жовтня 2019 року платникам податків Вінниччини повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 680,2 млн грн податку на додану вартість.

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області приріст проти аналогічного періоду минулого року становить майже 40 відсотків. Тоді за 10 місяців 2018 року суб’єктам господарювання відшкодували 486,2 млн грн ПДВ.

У службі наголошують, що про бажання відшкодувати податок на додану вартість, упродовж січня-жовтня 2019 року повідомили 192 суб’єкта господарювання Вінниччини. Заявлена ними сума бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок склала 803,1 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 261,3 млн гривень.

Зауважимо, що на початок листопада 2019 року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 167,2 млн грн. Наразі ці суми перебувають у стадії перевірок та процедури бюджетного відшкодування. 

Додамо, що упродовж десяти місяців звітного року за результатами проведених перевірок податківці області упередили 42,0 млн грн ПДВ, неправомірно заявленого до бюджетного відшкодування.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер