Банер
Банер
Loading...

Відкрито Юзефо-Миколаєвський біогазовий комплекс

    28 листопада в Козятинському районі,   с.Михайлин  Винницкой обл.,  в урочистій обстановці було відкрито Юзефо-Миколаєвський біогазовий комплекс!

    Цей проєкт реалізувала “Юзефо_Миколаїська біогазова компанія” відкриваючи шлях для сучасного, екологічного і економічного виробництва  електричної енергії!

  Будівництво комплексу розпочалося в 2017 році! Майже 70 відсотків комплектуючих та обладнання вироблено в Україні, в тому числі на Козятинському машинобудівному заводі.   Біогазовий комплекс – це потужний базіс для подальшого промислового розвитку регіону, а також 50 нових робочих місць.

  Нове підприємство буде працювати на сировині, яка залишається після виробництва цукру, а також на пожнивних рештках сільськогосподарського виробництва і не потребує додаткової енергії.  

   На невеличкому майданчику збудовано екологічно чиста сучасна електростанція потужністю 3,2 МВт  на годину. Інвестиції в проект складуть близько EUR7,5 млн, термін окупності проекту - 2 роки.

      Згідно з розрахунками генпідрядника, виробничі витрати на станції будуть складати близько EUR1,2 млн на рік, а дохід від реалізації електроенергії - EUR5 млн в рік.

     Доречі, кінцевим продуктом технологічного процесу, відкритого біогазового комплексу, буде не тільки дешеві електроенергія і тепло, а й ефективні добрива для сільськогосподарського виробництва!Попереду будівництво другої черги комплекса і розвиток інфраструктури підприємства!


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер