Банер
Банер
Loading...

За рахунок роботи з підприємствами-боржниками Вінниччини до бюджету надійшло близько 102 млн грн

    Протягом січня-листопада 2019 року робота з підприємствами – боржниками забезпечила 101,8 млн грн надходжень до зведеного бюджету. З них до державного бюджету спрямовано 71,3 млн грн, до місцевого бюджету – 30,5 млн грн.

   За інформацією управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Вінницькій області для оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання перед бюджетом вживаються усі заходи, передбачені чинним законодавством.

   Зокрема, за рахунок реалізації майна боржників (рухомого і нерухомого, цілісних майнових комплексів, майна банкрутів) протягом січня-листопада 2019 р. до бюджетів усіх рівнів спрямовано 10 млн грн.

   Крім того, протягом звітного періоду, на виконання рішень суду, в рахунок погашення податкового боргу стягнуто коштів з банківських рахунків 10,9 млн грн, за виконавчими документами, через органи ДВС – 4,1 млн грн.

   У підрозділі зазначають, що на початок грудня 2019 року податковий борг до зведеного бюджету склав 989,7 млн грн., з них 519,6 млн грн  – це борг банкрутів.

   У розрізі основних видів податків платники Вінниччини найбільше заборгували податку на додану вартість (332,8 млн грн), податку на прибуток (162,1 млн грн), податку на доходи фізичних осіб (148,7 млн грн) та  плати  за  землю (129,8  млн грн).

   Загалом за підсумками 11-и місяців 2019 року податковий борг до зведеного бюджету по області зріс на 150,9 млн грн або на 18%. Разом із тим борг із ЄСВ становить 293,0 млн грн (в т.ч. борг банкрутів становить 23,8 млн грн або 8%).

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер