Банер
Банер
Loading...

Зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться з 3 січня 2020 року

    З 1 січня 2020 року введено в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочнеться з 3 січня 2020 року.
   Рахунки відкриті Державною казначейською службою України відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (зі змінами), та на виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами).
Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на офіційному порталі ДПС України http://tax.gov.ua та субсайті ГУ ДПС у Вінницькій області (у рубриці «Бюджетні рахунки») за посиланням https://vin.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер