Банер
Банер
Loading...

У минулому році податковою міліцією Вінниччини вилучено незаконних підакцизних товарів майже на 30 млн. грн.

   За результатами роботи у 2019 році співробітниками Головного управління ДФС у Вінницькій області в ході вжитих заходів під час операції «Акциз» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 29,8 млн. грн.    Зокрема, більш ніж на 12 млн. грн. алкогольного фальсифікату, що реалізовувався часто під виглядом елітних іноземних брендів, більш ніж на 3 млн. грн. спирту, тютюнових виробів орієнтовною вартістю 3,8 млн. грн., а також паливно-мастильних матеріалів на суму 5,3 млн. грн. За фактами незаконного обігу підакцизних товарів зареєстровано 14 кримінальних проваджень. Викрито та ліквідовано 5 підпільних виробництв алкогольного фальсифікату.

Крім того, за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції зареєстровано 60 кримінальних проваджень, з яких 11 – за фактами умисного ухилення від сплати податків до бюджету, 13 – щодо розкрадання бюджетних коштів. За результатами розслідування кримінальних проваджень бюджету відшкодовано 11,9 млн. грн.          

Головне управління ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер