Банер
Банер
Loading...

Проти минулорічного платники податків Вінниччини на 374,6 млн грн збільшили внесок до зведеного бюджету

  Якщо упродовж першого кварталу 2019 року загальна сума перерахованих до зведеного бюджету платежів склала більше 3 млрд 748,7 млн грн., то вже звітного року наблизилась до 4 млрд 123,4 млн грн. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк. Отож минулорічний показник січня-березня перевищено більш ніж на 374, 6 млн грн.

За словами посадовця, із загальної суми податкових надходжень, до держбюджету впродовж цього часу надійшло понад 1 млрд 963,2 млн грн податкових платежів. Місцеві скарбниці впродовж січня-березня 2020 року отримали близько 2 млрд  160,2 млн грн.

Проти аналогічного періоду минулого року спостерігається позитивна динаміка у сплаті основних бюджетоформуючих платежів, таких як податок на доходи фізичних осіб (+ 178,88 млн грн), податку на прибуток (+ 9,48 млн грн), єдиного податку (+ 36,1 млн грн) та плати за землю (+ 8,5 млн грн).

Підсумовуючи роботу першого кварталу, Олег Мартинюк наголошує, що незважаючи на виклики сьогодення, платники податків регіону демонструють свідоме відношення до перерахування належного у казну. Натомість податкова служба вживає усіх заходів для мінімізації негативного впливу нового режиму роботи, пов’язаного із COVID-19, як для служби в цілому, так  і для платників податків зокрема.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер