Банер
Банер
Loading...

Допомагаємо нашим лікарям! Вінниця МКЛ№1

   9 квітня 2020 учасники Вінницького Клубу Ділових Людей передали 180 захисних медичних багаторазових комбінезонів до лікарень Вінниці.

Вінницький Клуб Ділових Людей - громадська організація, з 24-річною історією, заснована підприємцями Вінницької області.  Учасники об’єднані спільними цінностями, серед яких відповідальність, яка стимулює дбати про безпеку лікарів та населення в умовах епідемії. 

Було прийнято спільне рішення зібрати кошти та закупити багаторазові захисні медичні комбінезони для лікарень Вінниці.  180 комбінезонів буде розподілено між лікарнями, які приймають пацієнтів COVID-19. Зокрема засоби захисту отримають : Центральна районна клінічна лікарня, Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України, Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Вінницька міська клінічна лікарня №1 (Інфекційне відділення),  Подільський регіональний центр онкології (ПРЦО), Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня. Окрім засобів захисту учасник Клубу Микитюк Іван Григорович, директор ТОВ "СП "Мед Поділля" передав 50 банок справжнього Подільського меду медичному персоналу.


«Швидка реакція на ситуацію підприємців – говорить про відповідальність, яку бере на себе бізнес в такі не легкі для себе часи. Учасники Вінницького Клубу Ділових Людей швидко зібрали кошти – проте знайти і закупити необхідні засоби захисту для лікарів – виявилось надскладною проблемою. Шукали постачальників і виробників по всій Україні і за кордоном. Усі пропонували зачекати в черзі, ціна у постачальників різнилась в кілька разів і впевненості  - що ми оперативно зможемо допомогти танула на очах. Нам пощастило знайти виробництво у Вінниці, які взялись виготовити комбінезони належної якості, які витримають прання до 40 разів і сьогодні ми їх передаємо в лікарні. Захистити медиків, надати їм можливість ефективно і безпечно працювати – зараз завдання, яке об’єднує відповідальний бізнес» коментує Надія Лисецька - Президент  Вінницького Клубу Ділових Людей, засновниця Української платформи Жінки в Бізнесі, підприємниця.

 «Я дуже вдячний своєму колективу, що вони дійсно працюють і ніхто не виявив бажання не працювати, але вони хочуть бути захищенні, тому ця допомога буде дуже доречна» коментар Василя Паненка Головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Вінницький Клуб Ділових Людей і надалі планує допомагати лікарням постачати необхідні засоби захисту та підтримувати лікарів у боротьбі з пандемією. Якщо маєте бажання приєднатись до ініціативи Клубу, зателефонуйте за номером +38 097 505 80 50 або напишіть запит на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Дарія Радзіковська

PR&marketing Вінницький Клуб Ділових Людей

вул. Івана Богуна,2 оф. 315, м. Вінниця      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер