Банер
Банер
Loading...

До уваги платників ПДВ! За несвоєчасну реєстрацію ПН та РК до 31 травня не штрафують

  Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області  інформує, що Державна податкова служба України у підкатегорії 101.28 "ЗІР"  надала роз’яснення щодо застосування штрафних санкцій до  платників ПДВ за несвоєчасну реєстрацію ПН та РК в ЄРПН на час карантину.

Зокрема, Законом  від 17.03.2020 р № 533 внесено зміни до ПКУ, які передбачають звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, які вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, крім санкцій за:

    порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема страхування додаткової пенсії;

    відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

    порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, що застосовуються на загальних підставах;

    порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ, акцизного податку, рентної плати.

Тобто Закон № 533 не звільняє платників від застосування до них фінансової відповідальності контролюючими органами, зокрема, за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності з ПДВ, несплату (несвоєчасну) сплату податкових зобов’язань з ПДВ.

Протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року не будуть застосовуватися санкції за нереєстрацію (несвоєчасну) реєстрацію ПН/РК.

Разом з тим, порушення вимог ПКУ щодо реєстрації ПН/РК до неї негативно впливає на право контрагента платника податків скористатися правом на нарахування податкового кредиту з ПДВ.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер