Банер
Банер
Loading...

З початку року від боржників Вінниччини до бюджету надійшло 24,5 млн грн

   Протягом січня-квітня 2020 року за рахунок вжиття заходів до підприємств – боржників, підрозділи погашення боргу Вінницької області забезпечили 24,5 млн грн надходжень до Зведеного бюджету.    За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка 19,1 млн грн із цієї суми надійшли, до державного бюджету, 5,4 млн грн – до місцевого бюджету.

   Посадовець зауважує, що найбільше, при цьому, вдалось погасити заборгованість із  податку на додану вартість (15,6 млн грн),  плати за землю (1,4 млн грн) та податку на прибуток (1,3 млн грн).

   У розрізі проведених задля погашення боргу заходів, за рахунок реалізації майна боржників (рухомого і нерухомого, цілісних майнових комплексів, майна банкрутів), упродовж 4-х місяців поточного ркоу. до бюджетів усіх рівнів спрямовано 1,6 млн грн.  На виконання рішень суду, в рахунок погашення податкового боргу, з банківських рахунків стягнуто 3,6 млн грн, а за виконавчими документами, через органи ДВС – 0,2 млн грн.

   Олег Мартинюк додає, що на початок травня податковий борг до зведеного бюджету, з урахуванням боргу банкрутів, перевищив 1 млрд грн. При цьому заборгованість до держбюджету склала – 694,1 млн грн, до місцевих бюджетів  – 330,6 млн грн.

   Щодо заборгованості з єдиного внеску, то за словами очільника податкової служби Вінниччини на 01.05.2020р він становить 297,6 млн грн, де  23,2 млн грн – це борг банкрутів.

   Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер