Банер
Банер
Loading...

Автовласники Вінниччини сплатили понад 2,7 млн грн транспортного податку

  За чотири місяці 2020 року вінницькі власники елітних та дорогих автомобілів сплатили до місцевого 2 мільйона 711,0 тисяч гривень транспортного податку. Про це говорить в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

  За словами посадовця значена сума на 495,9 тисяч гривень або на 22,4 відсотка більша від запланованого. Разом із тим, порівняно з відповідним періодом минулого року, сума сплаченого податку зменшилась на 171,3 тисяч гривень або майже на 6 відсотків. Це пояснюється законодавчим скороченням переліку авто, що підлягають оподаткуванню з більш ніж 3,5 сотень до майже 170 одиниць.

  Олег Мартинюк нагадує, що транспортний податок 100-відсотково зараховується до місцевих бюджетів. Згідно з законодавством України транспортним податком оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку – 25 тисяч гривень на рік за одне таке авто.

  Щодо елітних марок авто за які найчастіше фізичні особи – мешканці Вінниччини сплачували транспортний податок, то у цьому переліку очільник податкової служби Вінниччини називає MERCEDES-BENZ, різні марки PORSCHE, LAND ROVER RANGE ROVER та BMW.

  Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер