Банер
Банер
Loading...

Чи має право на податкову знижку фізична особа – підприємець?

 Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що порядок застосування податкової знижки передбачено ст. 166 Податкового кодексу України. Підпунктом 166.4.2 цієї статті передбачено, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Податкового кодексу.

                Отже, право на податкову знижку має фізична особа підприємець, яка одночасно є найманою особою, та винятково до доходів одержаних у вигляді заробітної плати.

 



      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер