Банер
Банер
Loading...

Новації законодавства: зміна строку звітування для фізосіб-«загальників» у разі ліквідації

 Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що Законом України від 16.01.2020 р. №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни та доповнення до Податкового кодексу України зокрема, до п. 177.11 відповідно до яких,  у разі припинення підприємницької діяльності фізична особа підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, подаватиме декларацію про майновий стан і доходи у строки, встановлені Податковим кодексом для місячного податкового періоду. 

                Тобто, подати таку податкову декларацію необхідно  не протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (як у попередній редакції п. 177.11 ПКУ) , а   протягом 20 календарних днів після закінчення місяця, у якому відбулося таке припинення.       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер