Банер
Банер
Loading...

За роздрібну торгівлю підакцизними товарами місцеві бюджети Вінниччини отримали 99 мільйонів гривень

  Упродовж січня-червня 2020 року за роздрібну торгівлю підакцизними товарами до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло майже 99,1 млн грн. У цій сумі надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі перевищили 89,1 млн грн. Про це повідомляє в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Посадовець додає, що за цей же час до місцевих бюджетів надійшло близько 10 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Додамо, що на 01.07.2020 року на території області та обласного центру діє 7372 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 828 ліцензій видано у червні, у т.ч.  на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 488,  тютюновими виробами – 340. Разом із тим, за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 112 ліцензій, а дію 70 ліцензій – анульовано.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер