Банер
Банер
Loading...

Внесок працедавців Вінниччини до спецфондів сягнув майже 4,2 мільярдів гривень

   Саме таку суму єдиного внеску було перераховано роботодавцями Вінниччини упродовж січня-липня 2020 року. Перевищення індикативного показника, при цьому, склало більше  64,4 млн грн. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Разом із тим, за словами посадовця, проти аналогічного періоду минулого року надходження зросли на більш ніж 169,2 млн грн

У службі позитивну динаміку надходжень ЄСВ пов’язують, зокрема, зі збільшення кількості платників єдиного внеску та зростанням рівня зарплат.

Так, на обліку по області станом на 01.08.2020 року перебуває понад 145,5 тис. платників єдиного внеску, з них майже 76 відсотків або близько 110,5.тис. – фізичні особи. Лишень з початку року кількість платників ЄСВ Вінниччини зросла майже на більш ніж 3,6 тис. або на 2.5 % (на 01.01.2020 на обліку знаходилось понад 142,6 тис. платників, у т.ч. 107.4 тис. фізичних осіб).

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

 Завідувач сектору комунікацій                                   Таїса ГЛІМБОЦЬКА

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер