Банер
Банер
Loading...

Податкова служба Вінниччини нагадує громадянам про сплату земельного податку

   Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує громадянам, що земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п 287.5 ст. 287 Податкового кодексу України - далі ПКУ)

Згідно з п. 57.5 ст. 57 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені ПКУ, через установи банків або відділення операторів поштового зв’язку.

Якщо ж зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад. При цьому, оплата повинна підтверджуватись квитанцією про прийняття податків і зборів (затверджена наказом Мінфіну України від 17.08.2015 № 714 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів» із змінами).

Разом із тим, у податковій службі Вінниччини радять: якщо повідомлення-рішення з якихось причин до вас не надійшло, – звертатись до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер