Банер
Банер
Loading...

ДТЕК Ладижинська ТЕС вже готується до опалювального сезону

На Ладижинській ТЕС розпочалася велика ремонтна кампанія по підготовці тепломережі міста. Першочергово оновлюють трубопровід системи теплопостачання, щоб в осіннє-зимовий період до будинків ладижинців стабільно надходило тепло.

Наразі ремонтники Інтеренергосервісу замінюють трубопровід на всіх аварійних ділянках тепломережі, які були виявлені під час гідравлічних випробувань. Вже замінили більше 200 метрів труби.  

«Основна тепломережа має бути стовідсоткова готова до транспортування гарячої води до початку вересня, - коментує директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Ігор Снєгін. - Але ремонтні роботи не припиняться допоки ми повністю не підготуємо всю систему. Маємо це зробити до початку холодів. Тепло та світло в кожну оселю – не просто наше гасло, а наш обов’язок».

Загалом енергетики Ладижинської ТЕС та Інтеренергосервісу планують до початку опалювального сезону відремонтувати близько 450 м тепломережі. Від їхньої якісної та оперативної роботи залежить стабільне постачання тепла та гарячої води до всіх будинків ладижинців.       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер