Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині роздають заморожену курятину

    У Вінниькій області мешканці Калинівського району отримують заморожені курячі стегенця. Роздають її від Громадської організації «Соціальні ініціативи Мейдича Олега» у вигляді благодійної допомоги. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Так, 17 серпня до Іванівської об’єднаної територіальної громади приїхала машина, з якої роздавали пакети з написом «ГО соціальні ініціативи Мейдич Олега», у яких була курятина.

Мешканці Іванівської громади на правах анонімності розповіли, що про такі «подарунки» дізналися від місцевих активістів політичної партії ВО «Батьківщина». Під час роздачі пакетів жодних персональних даних від людей не брали.

Зазначимо, що Олег Мейдич є народним депутатом України. Він був обраний до Парламенту у 2019 році по виборчому округу №18 (центр – місто Іллінці) від ВО «Батьківщина». Іванівська територіальна громада не входить до цього округу. Також Олег Мейдич є головою Вінницького обласного осередку ВО «Батьківщина»

Раніше ОПОРА повідомляла, що під час парламентських виборів 2019 року на Вінниччині людям роздавали курятину та заморожену піцу від Громадської організації «Соціальні ініціативи Мейдича Олега». Тоді Олег Мейдич був депутатом Вінницької обласної ради.

Нагадаємо, відповідно до календарного плану, що міститься у додатку до Постанови ЦВК №163 від 8 серпня 2020 року, офіційно виборчий процес на місцевих виборах розпочинається 5 вересня 2020 року – за 50 днів до дня голосування, відповідно до ч. 1, 5 ст. 195 Виборчого кодексу України.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер