Банер
Банер
Loading...

У Іванівській ОТГ збудували новий дитячий садочок та комплексно відремонтували школу у с.Слобідка - це найбільший проєкт за всю історію об’єднаної громади, який навіть отримав міжнародну технічну допомогу!

Проєкт «Створення дошкільного навчального закладу в с. Слобідка Іванівської ОТГ» реалізовувався Іванівською сільською радою за підтримки Представництва МОМ в Україні та співфінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID.

 Громаді знадобився лише 1 рік, щоб реалізувати такі масштабні роботи як:

ü  Капітальний ремонт існуючої школи І-ІІ ст. у с. Слобідка для 86 учнів, де від старої школи залишилися лише стіни та вікна.

ü  Будівництво (прибудова до школи) і створення дошкільного навчального закладу для 30 вихованців.

ü  Придбання меблів, оснащення, обладнання для єдиного харчового блоку та вуличних ігрових майданчиків для функціонування дошкільного закладу. Саме у цьому громада отримала значну підтримку від міжнародних донорів.

Загальна вартість проєкту склала 5,620 млн. грн., з яких 580 тис. грн. є внеском міжнародних донорів.

Від ініціативи і до реалізація проєкту все здійснювалася у тісній співпраці місцевої влади, бізнесу та громадськості. Така співпраця залишається головним секретом успіху Іванівської ОТГ і дозволяє економити значну кількість коштів.        Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер