Банер
Банер
Loading...

Малий та середній бізнес Вінниччини сплатив до місцевих бюджетів понад 1 млрд 165,4 млн грн єдиного податку

   Упродовж січня-жовтня 2020 року представники малого та середнього бізнесу Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів 1 млрд 165 млн 409,9 тис. грн єдиного податку. При цьому перевиконання прогнозованих показників перевищило 6,3 млн грн. Про це говорить в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Він зауважує, що проти аналогічного показника 10 місяців 2019 року місцеві бюджети додатково у своє розпорядження отримали коштів на 39,6 млн грн або 3,5 відсотка більше.

Із загальної суми платежу фізичні особи-підприємці сплатили понад 60 відсотків усього перерахованого єдиного податку або 761 млн 338,1 тис. грн. Решту – 404 млн 71,8 тис. грн – сплатили юридичні особи.

У службі зауважують, що завдяки простими і зрозумілими правилами ведення обліку та сплати податків, спрощена система оподаткування наразі є найбільш запитуваною серед підприємців малого та середнього бізнесу.

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер