Банер
Банер
Loading...

Новації законодавства: розширено перелік підакцизних товарів

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що з 01 січня 2021 року згідно із Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» до переліку підакцизних товарів віднесено рідини, що використовуються в електронних сигаретах (код товару згідно з УКТ ЗЕД 3824 99 9620). Ставка акцизного податку 3000 грн. за 1 літр.

Відповідно до вимог п. 226.1 ст. 226 ПКУ у разі ввезення рідин, що використовуються в електронних сигаретах на митну територію України платники податку зобов'язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару.

Порядок ввезення на митну територію України імпортних рідин, що використовуються в електронних сигаретах визначено ст.227 ПКУ.

Відповідно до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, яке затверджене постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2010 № 1251 підприємства-виробники та імпортери (далі - покупці марок) подають засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" щомісяця до 8 числа продавцю марок акцизного податку (далі - продавець марок) для задоволення через два місяці потреби в марках таку інформацію: попередню заявку-розрахунок про потребу в марках за їх видами, реквізити платіжного документа/платіжних документів (номер, дата платіжного доручення та сума перерахованих коштів) на перерахування плати за виготовлення марок та звіт про використання марок, придбаних у попередньому місяці. Поняття "продавець марок акцизного податку" вживається у значенні, наведеному в Податковому кодексі України.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер