Банер
Банер
Loading...

Щодо сплати єдиного внеску

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій  області нагадує, що відповідно до пункту 59.1 статті 59 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами і доповненнями) у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу.

Відповідно до пункту 4 статті 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08 липня 2010 року № 2464-VI (із змінами та доповненнями) податковий орган у порядку, за формою та у строки, встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, надсилає в паперовій та/або електронній формі платникам єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі-єдиного внеску) вимогу про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

Саме з податкової вимоги та/або вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску платник податків має можливість дізнатися про факт виникнення грошового зобов’язання або заборгованості з єдиного внеску, права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов’язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

У податковій вимозі та вимозі про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску крім іншого, наявна інформація про її виконавця, а саме прізвище та номер телефону.

Таким чином, платник податків, отримавши офіційний документ органу державної податкової служби, має можливість звернутися безпосередньо до виконавця такого документу для з’ясування усіх обставин за номером телефону, вказаному в такому документі.

Крім того, платники податків - юридична особа має можливість переконатися про відсутність податкового боргу або, навпаки, – дізнатися про його наявність, з інформації яка розміщена на вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua), за посиланням (https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html).

Також у банері «Відкриті дані» (http://tax.gov.ua/datasets.php?d=DFS20160211185056) щоденно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких суб’єктів господарювання, та сум податкового боргу в розрізі платежів та територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, із зазначенням керівників таких територіальних органів.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер