Банер
Банер
Loading...

До уваги платників єдиного податку! Зміна обсягів доходу

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  повідомляє, що  Законом України  від 01.12.2020 р. №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій»  визначено  нові граничні обсяги доходів, неперевищення яких є однією з умов застосування суб’єктами спрощеної системи оподаткування відповідних груп платників єдиного податку. 

Так, граничні обсяги доходів для перебування на єдиному податку для 1-3 груп встановлюються  виходячи з розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року (МЗП). Зокрема: обсяг доходу  протягом  календарного року не має перевищити для 1 групи – 167 МЗП,  для 2 групи – 834 МЗП  та для  3 групи – 1167 МЗП. Передбачається , що це  дасть змогу враховувати під час реалізації відповідних норм зміни в економічній ситуації.

            Закон опубліковано 9 грудня 2020 року в «Голосі України» №228 , вказані норми набувають чинності з 1 січня 2021 року.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер