Банер
Банер
Loading...

Новації у застосуванні РРО для платників єдиного податку

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  повідомляє, що  Законом України  від 01.12.2020 р. №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій»  до 1 січня 2022 року відтерміновано обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

При цьому, сферами з істотними ризиками з 1 січня 2021 року  визначено:

-    реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

-  реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;

-  реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Закон опубліковано 9 грудня 2020 року в «Голосі України» №228 , вказані норми набувають чинності з 1 січня 2021 року.

        Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер