Банер
Банер
Loading...

Спрощенці Вінниччини збільшили сплату єдиного податку на 52 млн грн

    За інформацією ГУ ДПС у Вінницькій області  платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, впродовж 2020 року спрямували до місцевих бюджетів більш ніж 1 млрд 385,8 млн грн єдиного податку.

За словами начальника ГУ ДПС у області Миколи Суржикова, проти аналогічних надходжень 2019 року – це на 52,0 млн грн або на 3,9 відсотків більше. Є позитивний приріст у розмірі 17,7 млн грн і проти прогнозованої цифри. 

У сумі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку переважають внески громадян – підприємців. Так, за 2020 рік вони сплатили понад 906,1 млн грн. Решту коштів перерахували до місцевої казни юридичні особи – спрощенці.

Посадовець нагадує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак його своєчасна та у повному обсязі сплата, дозволяє забезпечити фінансування поточних потреб місцевих громад та сприяє їхньому розвитку.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер