Банер
Банер
Loading...

Вінниччина у січні перерахувала до бюджету понад 1,3 млрд грн податкових платежів

   У січні 2021 року платники Вінниччини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1 млрд 305 млн 140,1 тис. грн податків, зборів та інших платежів, що контролюються органами ДПС. Про це інформує начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Зокрема, до державного бюджету впродовж першого місяця поточного року сплачено 641 млн 182,1 тис. грн, що на 6,3 відс. або на 37 млн 802,2 тис. грн більше аналогічного періоду 2020 року. Місцеві бюджети за цей же період, під час якого державою задля запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби були запроваджені жорсткі карантинні обмеження, отримали 663 млн 958,0 тис. грн. податкових надходжень, що на 3,6 відс. або на 24 млн 480,3 тис. грн менше минулорічного.

Загалом, як зауважує Микола Суржиков, завдяки бізнесу січневі надходження 2021 року на 13 млн 321,9 тис. грн перевищують фактичні платежі січня 2020 року.

Підсумовуючи перший місяць роботи, посадовець додає, що і фахівцям податкової служби, і платникам регіону, і представникам місцевої влади та самоврядування наразі потрібно об’єднати зусилля, щоб надолужити упущене та успішно надалі наповнювати бюджети усіх рівнів.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області



      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер