Банер
Банер
Loading...

Платникам Вінниччини відшкодовано 204,9 млн грн ПДВ

  Упродовж січня-лютого 2021 року платникам Вінниччини відшкодовано грошовими коштами на рахунки платників у банку майже 204,9 млн грн, з них юридичні особи отримали 202,0 млн грн.  Про це інформує начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець підкреслює, що зазначений показник більш ніж на 15,7 млн грн перевищує суму ПДВ, відшкодовану за аналогічний період минулого року.

Щодо юридичних осіб, то на 01.03.2021 року залишок невідшкодованих сум ПДВ на рахунок платника у банку складає 53,3 млн грн. Сума, заявленого упродовж січня-лютого до відшкодування на рахунок платника у банку ПДВ, становить 175,2 млн грн. Відшкодовано грошовими коштами на рахунок платника у банку 202,0 млн грн.

Поряд із цим зменшено невідшкодовану суму на рахунок платника у банку за повідомленнями-рішеннями ГУ ДПС у Вінницькій області суму ПДВ в розмірі 1,5 млн грн. Також зменшено уточнюючими розрахунками заявлені суми ПДВ до відшкодування в розмірі 1,97 млн грн.

Відтак залишок невідшкодованих сум ПДВ на рахунок платника у банку на кінець лютого 2021 року складає 53,3 млн грн, а протермінований залишок невідшкодованих сум ПДВ відсутній.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ГУ ДПС у області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер