Банер
Банер
Loading...

З 16 березня діє нова єдина уніфікована форма Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на держчастку

    Мінфін наказом від 12.01.2021 р. №4 (зареєстроваий в Мін'юсті 02.03.2021 р. за №264/35886) затвердив нову форму Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку.

Це уніфікована форма Розрахунку для всіх суб’єктів господарювання, які зобов’язані нараховувати та сплачувати до бюджету частину чистого прибутку (доходу), а також дивіденди, нараховані на державну частку (акції, паї) у статутному капіталі.

Основною метою змін є:

приведення форми Розрахунку у відповідність до чинного законодавства та затвердження уніфікованої форми;

надання можливості платникам самостійно виправляти помилки, що містяться у раніше поданих ними Розрахунках, шляхом надсилання уточнюючого Розрахунку або уточнення показників у складі Розрахунку за будь-який наступний податковий період;

надання можливості платникам подавати до контролюючих органів фінансову звітність, яка є додатком до Розрахунку та його невід’ємною частиною;

надання можливості контролюючим органами здійснювати адміністрування частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку.

Зауважимо, що відповідно до абзацу другого п. 46.1 ПКУ Розрахунок, який подається до контролюючих органів відповідно до іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, прирівнюється до податкової декларації.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Наказ опубліковано в "Офіційному віснику" № 20 від 16.03.2021 р. Відповідно нова форма почала діяти з 16 березня.

Водночас втратять чинність наказ ДПАУ від 16.05.2011 р. №285 «Про затвердження форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями», а також накази ДПАУ, якими були затверджені форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету за результатами діяльності у 2004 – 2010 роках.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер