Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині податківці викрили підпільне виробництво «елітного» алкоголю

   Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками УСБУ в області під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1, ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 229 КК України виявили та припинили діяльність незаконного виробництва алкогольної продукції під виглядом відомих іноземних брендів.

Виготовлення «брендового» сурогату зловмисники налагодили у житловому приміщенні на території Могилів-Подільського району в непристосованих для цього умовах. В ході слідчих заходів правоохоронці вилучили готову продукцію – 110 дал (декалітрів) орієнтовною вартістю 290 тис. грн., а також спирт для її виготовлення на суму 20 тис. грн. Вилучено також обладнання для виготовлення сурогату – пристрій, який дозволяє масово виготовляти незаконну продукцію, ємності для змішування, шланги, лійки, спиртометри, тару з нанесеним зображенням брендів, барвники, харчові добавки тощо, а також чорнові документи, які свідчать про збут незаконно виготовленої продукції.

Встановлено, що продаж товару здійснювався через спеціалізовані інтернет-сайти.

Цими ж днями у Могилів-Подільському районі працівниками податкової міліції проведено ще два обшуки в рамках кримінальних проваджень за ст. 204 КК України, в обох випадках встановлено факти зберігання з метою збуту алкогольних напоїв сумнівного походження. Вилучено незаконної продукції на загальну суму майже 200 тис. грн. Реалізувався товар також з допомогою інтернет-сайтів.

На даний час уся незаконна продукція вилучена, вирішується питання щодо накладення арешту.

Загалом в рамках операції «Спирт» та заходів, спрямованих на протидію незаконній інтернет-торгівлі, працівниками податкової міліції на території Вінницької області з початку року вилучено незаконної продукції – спирту та алкогольних напоїв – на суму майже 2 млн. грн., зареєстровано 6 кримінальних проваджень за фактами незаконного виготовлення, зберігання та реалізації підакцизних товарів, припинено незаконну діяльність 2 виробництв алкогольних напоїв.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер