Банер
Банер
Loading...

Подання електронних копій

    ГУ ДПС у Вінницькій області інформує платників, що відповідно до Закону України від 06 липня 1996 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які використовують РРО (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів та послуг та РРО, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі), зобов’язані подавати до контролюючих органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані. Передача такої інформації відбувається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику у відповідно до Порядку.

Нагадаємо, що вимоги щодо створення контрольної стрічки та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів ДПС України, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.10.2020 за №1744/22056 та Порядок №1057 відповідно.

Звертаємо увагу, що за неподання до контролюючих органів звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій через дротові або бездротові канали зв'язку, застосовується фінансова санкція.

 

ГУ ДПС у області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер