Банер
Банер
Loading...

Після перевірок сфери обігу підакцизних товарів Вінниччини до сплати у бюджет додалось 4,3 млн грн

«За I квартал 2021 року проведено 57 перевірок у сфері обігу підакцизних товарів, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на 4,3 млн грн.», – повідомив під час підсумкової пресконференції начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков – «Зокрема, 21 перевірку з метою контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері виробництва та обігу пального, де було застосовано 3,6 млн грн фінсанкцій, та36 – у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, де було застосовано 3,6 млн грн. фінсанкцій»

Серед найбільш характерних порушеньзберігання пального без наявності ліцензій (+1 млн грн), відсутність встановлених рівнемірів-лічильників та витратомірів лічильників (+ 1,2 млн грн), не проведення розрахункових операцій через РРО (+ 1,2 млн грн), безліцензійна торгівля алкоголем/тютюном  (+ 459 тис.грн).

Посадовець нагадав, що на 01.04.2021 року на території регіону роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 3201 суб’єктів підприємницької діяльності. Вони придбали майже 7,5 тисяч ліцензій на право роздрібної торгівлі, в т.ч. майже 4,1 тисячу - алкогольними напоями та понад 3,4 тисячі - тютюновими виробами.

Окрім того на 01.04.2021 року в Реєстрі платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового зареєстровано 213 суб’єктів господарювання. Наразі у них є 350 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та 1792 – на право його зберігання

ГУ ДПС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер