Банер
Банер
Loading...

Податківці виявили партію «елітного» алкогольного фальсифікату

 Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з УСБУ в області під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури в ході операції «Спирт-2021» виявили партію алкогольного фальсифікату на суму 750 тис. грн.  

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України на території Могилів-Подільського району та неподалік Вінниці проведено три обшуки в гаражному приміщенні та автомобілях, в ході яких виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої в упаковках типу «bag-in-box» різних торгових марок іноземного виробництва загальною кількістю 417 дал на орієнтовну суму 750 тис. грн., вилучено також один із автомобілів, яким здійснювалося перевезення незаконного товару.

Встановлено, що вказані алкогольні напої реалізовувалися через Інтернет мережу.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучену продукцію. Триває досудове розслідування      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер