Банер
Банер
Loading...

ТОВ «Вінницягаз Збут» повідомляє ціну на природний газ з травня 2021 року

ТОВ «Вінницягаз Збут» повідомляє ціну на газ для побутових споживачів у рамках двох тарифів - «Твій газ Річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ Місячний».

Вартість природного газу для побутових споживачів, які оберуть базову пропозицію – тариф «Твій газ Річний», з 1 травня 2021 року буде становити 7,99 грн за кубометр.

Переваги цього тарифу:

Ціна газу упродовж року може змінитися лише у бік зменшення.

Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.

Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

Введення річного тарифу було ініційоване Урядом та національним регулятором. Для споживачів воно має бути страховкою від цінових коливань та гарантією стабільної ціни впродовж року.

Вартість газу для споживачів, які оберуть тариф «Твій газ Місячний» , з 1 травня поточного року буде становити також 7,99 грн за кубометр. В енергоодиницях ціна газу становить 0,7559 грн за кВт*год.

Ціна газу в межах тарифу «Твій газ Місячний» буде визначатися поточною ситуацією на ринку, відтак оголошувати вартість газу ТОВ «Вінницягаз Збут» буде щомісяця за 5 днів до початку наступного терміну постачання.

Переваги даного тарифу :

Ціна на газ залежить від ситуації на ринку і встановлюється щомісяця.

Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.

Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

 Для переходу на споживання палива за тарифом «Твій газ Місячний» потрібно подати постачальнику нову Заяву-приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua і відділеннях компанії або через Особистий кабінет 104.ua, вебсайт ТОВ «Вінницягаз Збут» чи контакт-центр.

Ще про дві комерційні пропозиції від постачальника тариф «Твій газ Рівномірний платіж»  та тариф «Твій газ  На зиму» (раніше – Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ») буде повідомлено згодом.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер