Банер
Банер
Loading...

Кібермистецтво у гастрокосмосі вінницького «Сільпо»

    29 квітня 2021 ― У Вінниці на проспекті Юності, 18 у ТРЦ S)mall відкрито «Сільпо» у стилі піксель арту. Це третій дизайнерський супермаркет мережі у місті, всього ж їх у Вінниці вже сім. 

  1170 м2 торгового залу ― це гра-бродилка від гаю до моря через гори і скелі. Тут над джерелом екзотичних, незвичних, але справжніх фруктів й овочів крізь піксельні дерева виглядають піксельни голуби.

   Над усім цим несеться гоночна траса. Серед фаворитів піксельних перегонів ― баранчик на скейті, курочка Лавки Традицій на тракторі, кур’єр-смаковершник на скутері та вантажівки Власної кондитерської. Втім, це змагання не на швидкість, а на якість. Таку ж саму філософію пропонують і Гостям. Кожне поле у грі «Сільпо» ― це низка можливостей вибору. Жодних умов щодо кількості чи спритності, натомість ― глибока повага до різних стратегій гри від аскетизму до гедонізму. Тож незалежно чи взяв Гість-герой все за списком або вирішив, що сьогодні овочеве смузі з рибою гарячого копчення краще за готування ― у будь-якому разі сяятиме переможне «Level up» на 6 самокасах. А на 9 класичних ще й окремо подякують за відмову від  пластикового пакета.


 «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на квітень 2021-го нараховує 289 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.


 «Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. У 2020 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» вчетверте увійшли в Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер