Банер
Банер
Loading...

Тариф «Фіксований» захистить бізнес від коливання цін на електроенергію

   Розуміючи потреби бізнесу у фінансовій стабільності, особливо у опалювальний сезон, ТОВ «Вінницягаз Збут», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує компаніям категорії малого та середнього бізнесу укласти договір постачання електроенергії на 4 квартал 2021 р. за тарифом «Фіксований».

Тариф «Фіксований» компанія вперше запропонувала у липні цього року, і клієнти, які уклали договір, вже встигли оцінити його переваги. Обравши цей тариф, бізнес захищає себе від коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, та отримує чітке уявлення про обсяг своїх витрат на електроенергію до кінця року.

За умовами тарифу, щомісячну ціну електроенергії зафіксовано на весь період постачання з 1 жовтня до 31 грудня 2021 р. Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території ОЕС України.

Зазвичай для таких клієнтів ціна у «Вінницягаз Збут» розраховується як середньозважена ціна закупівлі електричної енергії, що фактично склалася для постачальника на ринку на добу наперед (РДН). Отже, вони перебувають у постійній залежності від тенденцій РДН.

Укласти договір за тарифом «Фіксований» клієнти можуть до 10 вересня 2021 р. Клієнт може обрати найбільш зручний для нього спосіб оплати з трьох – передплата, подекадна оплата або ж післяплата. Дізнайтеся деталі у менеджерів компанії(https://vn.gaszbut.com.ua/contacts).

 

Довідка

ТОВ «Вінницягаз Збут» – провідний постачальник природного газу та електроенергії. Компанія більше шести років стабільно та безперебійно забезпечує українців енергоресурсами, щодня покращує сервіси та продукти для клієнтів.

ТОВ «Вінницягаз Збут» провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу №  633 від 11.05.2017 та електроенергії № 1199 від 24.06.2020 .Ми обслуговуємо понад 460 тис. побутових клієнтів, а також майже 2,5 тис. юридичних осіб та бюджетних організацій.

ТОВ «Вінницягаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 надійних постачальників газу та електроенергії.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер