Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині бюджетні перерахування наблизились до 17,6 млрд грн

  «Упродовж січня-листопада 2021 року платники Вінницької області перерахували до зведеного бюджету майже 17 млрд 589,6 млн грн». Про це  під час чергової наради з очільниками Територіальних громад регіону повідомив начальник Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Микола Суржиков. Посадовець додав: «Проти минулорічного ця цифра зросла на 1 млрд 728,6 млн грн.  Тоді, за 11 місяців 2020 року, до зведеного бюджету надійшло 15 млрд 861,0 млн грн податкових платежів».

За словами очільника обласних податківців із загальної суми податкових платежів, перерахованих за звітний період у зведений бюджет, до держказни спрямовано близько 7 млрд 649,2 млн грн. Місцеві ж бюджети отримали майже 9 млрд 940,4 млн грн. Порівняно з січнем-листопадом 2020 року – це відповідно на понад 421,4 млн грн та майже на 1 млрд 307,2 млн грн більше.

«Досягти таких вагомих показників вдалося, насамперед, за рахунок сумлінної сплати бізнесом Вінниччини податків, зборів та інших платежів та дієвої співпраці з громадськістю», - підсумував Микола Суржиков.

Окремо посадовець нагадав присутнім про важливість активізації роз’яснювальної роботи серед мешканців територіальних громад стосовно одноразового (спеціального) добровільного декларування, так званої податкової амністії, як цивілізованого способу легалізації громадянами активів, що були приховані від оподаткування

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ГУ ДПС у області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер