Банер
Банер
Loading...

Сушия (ресторан) - Козицького, 51

Адреса: 21000, м. Вінниця, вул. Козицького, 51 (ТРК Магіцентр)

Телефони: (0432) 65-65-96, (067) 656-19-34

Час роботи: ПН-Нд: з 10.00 до 22.00

Опис діяльності:

Сушия – ресторани сучасної японської кухні, орієнтовані на молоду просунуту аудиторію, яка цікавиться східною культурою та цінує затишну атмосферу не менше, ніж висококласне меню. Тут можна побути наодинці, поспілкуватися з друзями, відпочити у комфортній обстановці, послухати музику і, звичайно ж, скуштувати найсмачніші страви сучасної японської кухні.

Перший ресторан Сушия відкрився у грудні 2006 р. З того часу компанія постійно розширює географію своєї діяльності. Сьогодні компанія налічує 27 ресторанів у Києві, Житомирі, Запоріжжі, Луганську, Харкові, Львові, Одесі, Черкасах, Дніпропетровську, Борисполі та Вінниці.

З початку своєї діяльності компанія надала більш ніж 1000 робочих місць для українців. На базі Сушия вперше в Україні було створено школу сушистів, випускники якої отримують не лише кваліфікацію з найпрестижнішої кухарської професії, але й працевлаштування в одному з ресторанів Сушия.

Популярність Сушия грунтується на суворому дотриманні трьох принципів: свіже, якісне, корисне. В японській кухні широко застосовуються свіжі продукти з мінімальною обробкою. Класичне суші – це шматочок сирої риби на маленькій грудочці рису. Страви японської кухні вважаються одними з найкорисніших. Визнано, що саме правильне харчування є однією з основних причин того, що японці в середньому живуть до 78 років. Тому безліч людей у всьому світі надають перевагу ресторанам японської кухні. Українські гурмани не є винятком. За багато віків у японській кухні було знайдено досконалу формулу смаку. Було встановлено ті пропорції риби, рису та овочів, той спосіб їх приготування та естетичного оформлення, які роблять страву дійсно привабливою. Слідуючи світовим тенденціям і оберігаючи японські традиції, Сушия пропонує своїм Гостям здорову кухню з найсмачнішими стравами, в яких зберігається максимум корисних властивостей.

Сушия використовує єдині стандарти для всіх ресторанів, починаючи з місцерозташування, оформлення інтер’єру і закінчуючи ціноутворенням та змістом меню. Можна бути впевненим, що, вперше зайшовши в ресторан у Дніпропетровську, Ти отримаєш настільки ж якісну кухню і такий самий рівень обслуговування, що й у ресторанах Києва та будь-якого іншого міста. Одним із вдалих дизайнерських рішень Сушия по праву вважається відхід від нарочитих ієрогліфів та червоно-чорних барв східних ресторанів. Тому гості Сушия насолоджуються салатовими та помаранчевими відтінками інтер’єру, заряджаються яскравими позитивними враженнями від затишної та комфортної атмосфери.

Сушия – це місце для Тебе! Заглянувши сюди одного разу, Ти захочеш прийти до нас ще раз.

Карта проїзду: Показати на карті


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер