Банер
Банер
Loading...

Легалізація заробітної плати

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  повідомляє, що  дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати – актуальна тема сьогодення. Громадянам необхідно вимагати від своїх роботодавців здійснювати виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і чесно, тобто не погоджуватись на виплату заробітної плати в «конвертах». Адже неофіційне працевлаштування позбавляє працівника соціального захисту, оскільки розмір майбутньої пенсії та інших соціальних виплат залежить від страхового стажу та заробітної плати.

За допомогою електронних сервісів ДПС України, а саме «Електронного кабінету» (cabinet.tax.gov.ua), кожен працюючий громадянин має можливість перевірити чи не відрізняється реальна заробітна плата від тієї, що відображена у довідці про отримані доходи.

Підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці також повинні поставитися відповідально до цього питання, не порушувати закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Варто не забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність.

Отже, оформлення на роботу має бути офіційним, а виплата заробітної плати – прозора і відкрита.


Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер