Банер
Банер
Loading...

Адміністративна послуга – видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, щодо адміністративної послуги – видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Адміністративна послуга є безоплатною та надається в один із таких способів:

1. В паперовому вигляді – шляхом звернення особисто або через представника.

Для отримання відомостей про себе з Державного реєстру фізична особа звертається особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу у разі, якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання, подає документ, що посвідчує особу, та заяву за формою № 10ДР. Представник додає до заяви за формою № 10ДР довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, на отримання відомостей з Державного реєстру, документ, що посвідчує особу такого представника, та ксерокопію (з чітким зображенням) документа, що посвідчує особу довірителя.

2. В електронному вигляді.

Все більше громадян обирають електронний сервіс, який дозволяє в режимі он-лайн фізичній особі – платнику податків засобами “Електронного кабінету” подати до ДПС в електронному вигляді з використанням кваліфікованого електронного підпису запит та отримати відповідь “Відомості з  Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”.

Для отримання документа в електронному вигляді необхідно:

  1. Зайти за допомогою кваліфікованого електронного підпису в «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/).
  2. У розділі «ЕК для громадян»  обрати та створити «Запит про суми виплачених доходів».
  3. Перевірити  правильність заповнення реквізитів запиту, внести відомості щодо адреси місця проживання, паспортного документа та зазначити період, за який необхідно отримати відомості.
  4. Зберегти, підписати за допомогою КЕП та відправити.
  5. Дочекатися на отримання Квитанції №1, яка засвідчує факт і час отримання електронного документа та Квитанції №2, яка засвідчує факт і час приймання (неприймання) чи реєстрації електронного документа.

Звертаємо увагу, що Запит про суми виплачених доходів може бути сформований починаючи з 1 кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (запит формується поквартально, тому загальна кількість кварталів, яка вказується в запиті, не повинна перевищувати 20 кварталів).


Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер