Банер
Банер
Loading...

Звіт 29.07.2016р.

   29.07.16 "Нова Свiдомiсть" - "Новое Сознание" Лiтин – Вінниця. Доброго вечора дорогі друзі, сьогодні відправили машину в АТО. Хочемо безмежно подякувати всім літинчанам хто долучився до поїздки, ми вкотре попрацювали на славу і все завдяки вам наші дорогі жителі Літина.
  Дякуємо сім'ї Сапяник за надані крупи та 300грн. Рожанска Надія мати нашого загиблого захисника Пантелеймона, надала 400грн і продукти. Ця мужня жінка завжди знаходить в собі сили і допомагає нашим воїнам. за що низький уклін її родині від хлопців і нас волонтерів. Підприємець Кіпоренко Микола надав велику кількість капусти і буряка. Наші господині Тамара Кіпоренко, Валентина Приймак, Ніна Розторгуєва та Світлана Тарасюк напекли смачних пирогів. СО Літинські електричні мережі надали підшипники які дуже зараз потрібні нашим хлопцям.
В цю поїздку нами було передано багато подушок, не передати словами ті емоції які переповняють хлопців коли вони їх отримують. Дуже велика вдячність всім хто доклав до цього свої ручки, насправді вас дуже багато, кожному з вас велика вдячність за пророблену роботу. Також багато було зібрано овочів та фрукти ( картопля, цибуля, часник, кабачки, огірки, яблука, капуста, буряк. )
Дякуємо нашим дівчатам з організації Нова Свідомість Літин за все що вами було надано для цієї поїздки, ви чудові. за передані кошти ми закупили 1010грн ( 5 кітелів, 5 штанів, 10 комплектів рятувальної фольги, 1гольф, 1рубашка ) також на суму 200грн закупили макарони та цукор.
Дякуємо Петру Тишкевичу за те що доставив усе зібране у Вінницю, і завжди допомагає нашим захисникам.
Дякуємо, усім літинчанам. Дякуємо, за свідому позицію.
За те, що підтримуєте нашу Україну, за довіру до нас волонтерів. Разом ми сила! Віримо в перемогу!
З повагою до вас волонтери ГО «НОВА СВIДОМIСТЬ» м.Лiтин.
Хто може допомогти долучайтеся до нас, будемо вдячнi!


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер