Банер
Банер
Loading...

Звіт 13.10.16

13.10.16 "Нова Свiдомiсть" - "Новое Сознание" Лiтин – Вінниця.
   Доброго дня дорогі друзі, сьогодні на передову поїхала наш волонтер Людмила, машину загрузили як завжди під зав'язку, за, що низький уклін нашій Літинскій громаді яка вкотре доклала багато зусиль до цього. Люди ви чудові!!!
  Дякуємо чудовій, мужній жінці Надії Рожанській та її чоловіку за надані ліки, продукти та теплий одяг, для наших захисників та діток у дитячий будинок, ця родина заслуговую великої поваги та вдячності, за її мужність та жертовність, адже вона відала за нашу Україну саме дорожче свого сина.
Тамара і Ніна Кіпоренко напекла смачних пирогів, які порадують наших воїнів, адже так хочеться з'їсти щось смачненького, домашнього, рідного, і відчути ту любов і підтримку там у холодному окопі. Родина Мельник Любові надала овочі, моркву, буряк та цибулю, за що їм велика вдячність, хай Бог оберігає і дає сили творити добро і надалі. 


Також хочемо висловити велику вдячність жителям с. Кожіхів та волонтеру Ковель Олені Іванівні, ця тендітна жінка збирає на кожну поїздку велику кількість продуктів речей, закруток, та ліків, які так необхідні там на передовій, люди в цьому маленькому селі з добрим серцем та відкритою душею, підтримують наших воїнів, і вірять в нашу перемогу. 


Безмежно дякуємо усім людям які допомагають і приносять хто гроші, хто продукти, хто речі, ваша підтримка і допомогу дуже важлива, адже там наші хлопці, які захищають наш з вами спокійний сон, разом ми сила і обов'язково переможемо! Слава Україні!!!


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер